להזמנת הסדנה נא ליצור קשר דרך הטופס או בטלפון, 052-2226224

אושרת ברמן

הי מיכל,

לפני מספר חודשים טובים הכרתי אותך בחד"כ אצלנו כמאמנת מקסימה שהצטרפה לצוות מנצח:-) גיליתי עם הזמן שאת מאמנת ריצה מוסמכת בשיטת Chirunning (שלא היה לי מושג כמובן מה זה אומר..) אבל הייתי סקרנית… התחלתי את עניין הריצה לפני כחמש שנים.. ומאז אני רצה באופן קבוע, בממוצע 3 פעמים בשבוע.

באופן קבוע, לאחר כ-40 דק' לערך..שלא לדבר על ריצת 10 ק"מ שמשכה סביב השעה.. כאבו לי מאוווד מפרקי הירך והתחושה במהלך הריצות היתה עבורי שאני שוקלת בערך טון.. (את יודעת מה זה לרוץ עם משקל טון..??? לא כל כך נוח..:-))

המשכתי לרוץ וסבלתי בשקט אפילו גם יום לאחר הריצה.. אבל לא נכנעתי לכאבים והמשכתי. לאחר כמה חודשי היכרות איתך החלטתי שאני מפרגנת לעצמי ולוקחת סדנה אצלך.. ורוצה שתלמדי אותי לרוץ! כן..10 ק"מ זה לא בשמיים ובטח שאפשרית גם ללא כאבים. לפני כחודש נפגשנו לסדנה המדוברת וגילית את נפלאות תבונת הריצה!

* האיסוף הזה..
* ברכיים למטה עקבים למעלה..
ועוד כל מיני פוקוסים ששינו את חיי הריצה שלי..

לימדת דברים כל כך חשובים.. שאמרתי לעצמי: "איך לא חשבתי על זה קודם???"

מאז.. אני רצה ללא כאבים במפרקי הירך.. אני צמודה למטרונום.. הסתיימו ימי המוזיקה… אני מרוכזת מאווד ומגלה.. ששעת ריצה עוברת פתאום כל כך מהר… ועם הרבה יותר הנאה! אני כמובן מספרת לכל מי שרק אפשר על הסדנה הזו.. ומרגישה כמו ילדה קטנה שמצליחה לרכוב על אופניים ללא גלגלי עזר:-) אני חייבת להודות לך על לימוד מקסים, מלא חוכמה ולקחתי איתי דברים.. גם לחיים!

אני רוצה לספר לך שאני מוצאת את עצמי במהלך הריצה.. מעבר לריכוז הגבוה שאני נמצאת בו… חושבת על המון דברים.. אילו הייתי עם מוזיקה וסתם נותנת לעצמי לרוץ..לא הייתי מגיעה אליהם.. 🙂

לחיי המטרונום :-))))

תודה תודה תודה
אושרת ברמן 🙂

להזמנת הסדנה נא ליצור קשר דרך הטופס או בטלפון, 052-2226224