להזמנת הסדנה נא ליצור קשר דרך הטופס או בטלפון, 052-2226224

לור גלבוע

שלום, שמי לור גלבוע, מאמנת אישית בהולמס פלייס גבעתיים,

לפני כשנתיים אולי שלוש, החלטתי שגם אני רצה. התחלתי באינטרוולים, ריצה של דקה, והליכה של 3-דקות, ככה הרבה זמן. לאט לאט בכוח ובעיקר רצון הצלחתי לרוץ 5 דקות ברצף. למרות הקרע במיניסקוס שאובחן אצלי לפני ארבע שנים ודלקת בגיד הפיקה שגיליתי ברגל השניה רק השנה, עדיין חיפשתי לרוץ. מי היה מאמין שאני אי פעם אוהב לרוץ?  אכן כן אך לעיתים קרובות הרגשתי שזה בא על חשבון הברכיים. כבחורה חרוצה, עקשנית ופייטרית, אני גם נאמנה לגוף שלי. "לא מתאים לי לסבול בגלל ריצה". בינינו לא ממש יישמתי את מילותיי, המשכתי לרוץ אבל ללא התקדמות משמעותית בגלל הכאבים.
יום אחד יפה 🙂 , מיכל ארצי, נכנסה לתפקיד בחדר כושר בו אני עובדת. התחברנו מיד, איכשהו כמו מלאך הנשלח מאלוהים, הסבירה לי את הסיפור המדהים שלה, ומאוד מהר התחברתי לשיטה: CHIRUNNING.
לאחרונה בגלל עומס באימונים ובגלל כמה וכמה דברים אחרים, הרגשתי שגופי קורס ודורש מנוחה. הגב התחתון התחיל לכאוב לי (דבר שלא קרה לי בעבר) אך בעיקר כאבו לי הקרסוליים והברכיים (למרות המגן שהאוטופד נתן לי). החלטתי לנסות את מזלי בסדנה של מיכל! חשבתי "מקסימום עוד הכשרה ":) ……. היום אני אומרת: "איזו הכשרה"! במילה אחת : מ ד ה י ם !  שיטת ה-CHI-RUNNING נתנה לי אפשרות להכיר את גופי טוב יותר ולהדריך אותו נכון יותר אל דרך הבריאות והשלווה. כיום, לאחר חודש אחד בלבד של אימונים על בסיס שיטה זו, אני רצה ברצף כמעט 30 דקות: כאבי הגב התחתון פחתו וכאבי הברכיים והקרסוליים נעלמו לחלוטין. כשהם חוזרים בזמן ריצה אני מיד מתרכזת, נזכרת במילים של מיכל המקסימה, נעזרת בהן, ומנצחת את הכאב! אני גאה ושמחה שאני הייתי בין הראשונים בהולמס פלייס גבעתיים שהכירה את ה-CHI-RUNNING:)
חברים יקרים, זו רק ההתחלה של ריצות בריאות ומדהימות. מציעה לכולם לנסות, זאת הזדמנות לחוויה של גוף ונפש כאחד, חוויה באמת בלתי נשכחת! תודה מיכל
לור גלבוע באהבה גדולה 🙂

מאי 2011

להזמנת הסדנה נא ליצור קשר דרך הטופס או בטלפון, 052-2226224